Programma en standen Voorjaarscompetitie 2019

TV OOSTERPLAS KNLTB VOORJAARSCOMPETITIE 2019

Voor het voorjaar hebben zich 29 teams van TV Oosterplas ingeschreven voor de KNLTB Voorjaarscompetitie.

Link naar KNLTB website alle teams Oosterplas : 

Alle teams Oosterplas

Of klik op je team in onderstaand schema voor de specifieke competitie

Donderdagavond Klasse Afdeling Captain 11-04-19 18-04-19 25-04-19 09-05-19 16-05-19 23-05-19 06-06-19
Mix 1 17+  3e 4 Bas Boselie thuis uit thuis uit thuis uit uit
8 & 9 tennis 17+ 2e 21 Jasper Verheij thuis uit thuis uit thuis uit vrij
Vrijdagavond Klasse Afdeling Captain 12-04-19 19-04-19 26-04-19 10-05-19 17-05-19 24-05-19 31-05-19
Heren dubbel 1 35+ 1e 5 Raymond Beaard thuis uit thuis uit thuis uit uit
Heren dubbel 2 35+ 3e 18 Stefan Claasen thuis uit thuis uit thuis uit uit
Heren dubbel 3 35+ 4e 7 Wilfred Lefel uit thuis uit thuis thuis uit thuis
Heren dubbel 4 35+ 4e 6 Matthieu van der Pool uit thuis uit thuis thuis uit thuis
Dames dubbel 1 17+ 4e 46 Melissa Teernstra thuis uit thuis uit thuis uit thuis
Dames dubbel 1 35+ 3e 18 Jenneke Kooijman uit thuis uit thuis uit thuis thuis
Dames dubbel 2 35+ 3e 13 Annemarie Posset thuis uit thuis uit uit thuis uit
Mix 1 17+ 1e 5 Nina Nienhaus uit thuis uit thuis uit thuis vrij
Mix 2 17+ 2e 27 Gerben Pel uit thuis uit thuis uit thuis thuis
Mix 3 17+ 3e 30 Esther Schuurmans thuis uit thuis uit uit thuis uit
Zaterdag Klasse Afdeling Captain 06-04-19 13-04-19 20-04-19 11-05-19 18-05-19 25-05-19 01-06-19
Heren 1 17+ 2e 34 Ivan van Dorssen uit thuis uit thuis thuis uit uit
Heren 2 17+ 2e 25 Laurens Schouten thuis uit thuis uit uit thuis thuis
Heren 3 17+ 3e 59 Denis Ivanovic thuis uit thuis uit uit thuis thuis
Heren 4 17+ 4e 62 Bas Bruurmijn uit thuis uit thuis uit thuis uit
Heren 5 17+ 4e 33 Martin de Mol thuis uit thuis uit thuis uit uit
Heren 6 17+ 5e 27 Roel Vessem uit thuis uit thuis uit thuis thuis
Heren 7 17+ 5e 31 Hans Struik thuis uit thuis uit thuis uit thuis
Heren 1 35+ 1e 6 Maarten de Laat uit thuis uit thuis thuis uit uit
Heren dubbel 1 17+ 3e 32 Rob Papavoine uit thuis uit thuis thuis uit uit
Dames 1 17+ 3e 35 Anne de Bruijn thuis uit uit uit thuis thuis vrij
Dames 1 17+ 4e 2 Manouk van Heumen thuis uit thuis uit uit thuis thuis
Dames dubbel 1 17+ 4e 17 Vivian Knoops uit thuis uit thuis uit thuis uit
Dames dubbel 2 17+ 4e 18 Lieve Fleskens uit thuis uit thuis uit thuis uit
Mix 1 17+ 4e 32 Mascha Soors thuis uit thuis uit thuis uit thuis
Mix Dubbel 1 17+ 2e 12 Romke de Boer thuis uit thuis uit thuis uit thuis
Zondag Klasse Afdeling Captain 07-04-19 14-04-19 22-04-19 12-05-19 19-05-19 26-05-19 02-06-19
Dames dubbel 1, 1e 3 Rola Koppers thuis uit thuis uit thuis uit vrij
Mix 1  11 t/m 17 2e 15 Gavino Cau thuis uit thuis uit thuis uit thuis

Tennis Vereniging De Oosterplas