postheadericon Standen – Programma

Klasse                                                       Captain                                         Stand/programma

Donderdag

Dames Dubbel 1, 4e klasse 17+             Els Pagie                                          Link KNLTB

Gemengd Dubbel 1, 4e klasse  17+       Janneke Wouters                              Link KNLTB


Vrijdagmiddag

Gemengd Dubbel 1, 2e klasse 50+       Hans Brands                                      Link KNLTB

Heren dubbel 1,  2e klasse 50+             Dick Heij                                            Link KNLTB

 

Vrijdagavond

Dames Dubbel 1, 3e klasse 35+            Jenneke Kooijman                             Link KNLTB

Heren Dubbel 1, 2e klasse 35+             Raymond Beaard                               Link KNLTB

Heren Dubbel 2, 4e klasse 35+             Nico Wijker                                         Link KNLTB

Heren Dubbel 3, 4e klasse 35+             Gerben Staring                                   Link KNLTB

Heren Dubbel 4, 4e klasse 35+             Matthieu van der Pool                        Link KNLTB

 

Zaterdag

 

Gemengd 1, 3e klasse 17+                   Rufus von der Fuhr                             Link KNLTB

Gemengd 2, 3e klasse 17+                   Michel van der Elst                              Link KNLTB

Gemengd 3, 3e klasse 17+                   Gerben Pel                                           Link KNLTB

Gemengd 4, 4e klasse 17+                   Femke Bremmers                                Link KNLTB

Dames 1, 2e klasse 17+                        Carine Muijtjens-van Horssen             Link KNLTB

Dames 2, 3e klasse 17+                        Kim van Gorp                                       Link KNLTB

Heren 1, 1e klasse 17+                          Ivan van Dorssen                                 Link KNLTB

Heren 2, 2e klasse 17+                          Laurens Schouten                                Link KNLTB

Heren 3, 3e klasse 17+                          Denis Hadziarapovic                           Link KNLTB

Heren 4, 3e klasse 17+                          Bas Bruurmijn                                      Link KNLTB

Heren 5, 3e klasse 17+                          Tom van Reemst                                  Link KNLTB

Heren 6, 4e klasse 17+                          Hans Struik                                           Link KNLTB

Heren 1, 2e klasse 35+                          Maarten de Laat                                   Link KNLTB

Heren Dubbel 1, 2e klasse 35+             Rob Papavoine                                     Link KNLTB

 

Zondag

Jeugd 1, 3e klasse 11 t/m 17                  Danny Hausmanns                              Link KNLTB

Gemengd 1, 1e klasse 17+                     Frank van der Pot                                Link KNLTB

Gemengd 2, 3e klasse 17+                     Romke de Boer                                    Link KNLTB

Dames 1, 2e klasse 17+                         Wietske Dijkstra                                   Link KNLTB

Dames 2, 4e klasse 17+                         Mirna Schoones                                   Link KNLTB

 

 

 

 

 

 

Leden portal
Bardienstplanner