Commissies

Commissie Voorzitter Commissieleden E-mailadres
Barcommissie Leon Slendebroek Marc Oomen, Erik Bevers, Bert van Gils, Luuk Cox barcommissie@tvoosterplas.nl
Bardiensten Erik Bevers nvt bardienst@tvoosterplas.nl
Beheer- en Baancommissie Jan van Rozendaal Hans Brands, Selman Kilda, Joost van de Laar beheer@tvoosterplas.nl
Evenementen Maarten de Laat / Eric Nouwens evenementen@tvoosterplas.nl
Jeugdcommissie Hester van Griensven Annemarie Posset, Carla Verhoeven, Karlijn van der Pool jeugd@tvoosterplas.nl
Ledenadministratie Anouk de Bresser ledenadministratie@tvoosterplas.nl
PR- en Sponsorcommissie VACATURE Mark Pompe, Wim Pagie, Paul Dooreleijers, vacature sponsor@tvoosterplas.nl
Technische Commissie Michel van der Elst tc@tvoosterplas.nl
Tuinieren Katrien van Roon vacature
Seniorencommissie Marie Huisman Katrien van Roon, El van de Laar senioren@tvoosterplas.nl
Webmasters Remco van Baaijen Toine van der Sanden webmaster@tvoosterplas.nl
Redactie Clubblad Claudia de Laat Annemarie Bovee, Christel van Otterdijk redactie@tvoosterplas.nl
Clubkampioenschappen Commissie Gijs Volders (Toernooileider) Job Hoefnagel, Patricia Pompe, Bas van Haaren, Karlijn van der Pool-Janssen, Patricia Coret, Ben Heesakkers, Marco Meima, Reinier Hoogwout, Laurens Schouten clubkampioenschappen@tvoosterplas.nl
Barzza Open Oosterplastoernooi Commissie Dennis Hadziarapovic en Janine Hartgers (Toernooileider) Michel van der Elst, Malou Papavoine, Jessica van Dam, Anne de Bruin, Cedric van den Heuvel, Doortje Cau, Tommy Heesakkers, Myrthe Koppes openoosterplas@tvoosterplas.nl
Open Bosche Kampioenschappen (OBK) Commissie Marieke Lahaije (Toernooileider) Bas Bruurmijn, Jacco van der Pluijm, Marcel Schouten, Remco van Baayen, Esther Schuurmans obk@tvoosterplas.nl
Spaendonck Open Oosterplas Dubbeltoernooi Vivian Knoops (Toernooileider) Femke Bremmers, Joyce van Leendert, Frank van der Pot, Jan Staats, Leon Slendebroek, Piet van den Oord, Romke de Boer, Walter van Engelen ood@tvoosterplas.nl
Davis Cup Hans Struik Serena van Lieshout, Ralph Posset

Tennis Vereniging De Oosterplas