postheadericon Commissies

 

Commissie Voorzitter Commissieleden E-mailadres
Barcommissie Mark van Dijk Marc Oomen, Erik Bevers, Bert van Gils, Luuk Cox barcommissie@tvoosterplas.nl
Bardiensten Erik Bevers nvt bardienst@tvoosterplas.nl
Beheer- en Baancommissie Jan van Rozendaal Hans Brands, Selman Kilda, Joost van de Laar beheer@tvoosterplas.nl
Evenementen Maarten de Laat / Eric Nouwens evenementen@tvoosterplas.nl
Jeugdcommissie Hester van Griensven Annemarie Posset, Carla Verhoeven, Karlijn van der Pool jeugd@tvoosterplas.nl
Ledenadministratie Denise Linnebank ledenadministratie@tvoosterplas.nl
PR- en Sponsorcommissie VACATURE Mark Pompe, Wim Pagie, Paul Dooreleijers, vacature sponsor@tvoosterplas.nl
Technische Commissie Michel van der Elst tc@tvoosterplas.nl
Tuinieren Katrien van Roon vacature
Seniorencommissie Marie Huisman Katrien van Roon, El van de Laar senioren@tvoosterplas.nl
Webmasters Ruud Olijve Maikel Moors, Toine van der Heuvel, webmaster@tvoosterplas.nl
Redactie Clubblad Claudia de Laat Annemarie Bovee, Christel van Otterdijk redactie@tvoosterplas.nl
Clubkampioenschappen Commissie Maarten de Laat (Toernooileider) Gijs, Job Hoefnagel, Patricia Pompe, Bas van Haaren, Edwise Wezenberg, Myke van Asseldonk-Hambraken clubkampioenschappen@tvoosterplas.nl
Teun van de Pelt Open Oosterplastoernooi Commissie Dennis Hadziarapovic en Janine Hartgers (Toernooileider) Mark van Dijk, Maike Zondag, Sander de Blank, , Sebastian Gommers openoosterplas@tvoosterplas.nl
Open Bosche Kampioenschappen (OBK) Commissie Marieke Lahaije (Toernooileider) Bas Bruurmijn, Jacco van der Pluijm, Marcel Schouten, VACATURES obk@tvoosterplas.nl
Teun van Pelt Open Oosterplas Dubbeltoernooi Jan Staats (Toernooileider) Ivan van Dorssen, Erik Bevers, Paul Doorelijers, Walter van Engelen, Ralph Posset, Frank Linsen, Serena van Lieshout ood@tvoosterplas.nl

Leden portal
Bardienstplanner